סוגי קידוח

מגוון רחב של שירותים מתקדמים קיימים טופ קידוחים בע"מ

סוגי קידוח

מי אנחנו

חברת "טופ קידוחים" הינה עסק משפחתי והוקמה בשנת 1989. ומאז צברה המון ניסיון וידע בתחום התשתיות, כיום אנחנו מתמחים בעבודות קידוח שונות קידוחי בנטונייט,  קידוחי cfa, וקידוח סלארי, הניסיון הרב של החברה נותן לנו את הידע לבצע פרויקטים בתנאי שטח קשים  במרתפים, מתחת לגשרים  ובעבודות עם פיקוח עליון גבוה במיוחד. צוות עובדים זהיר ומנוסה הפועל כבר שנים באותה מתכונת.

לאור הביקוש הרב לקידוחים עמוקים במוקמות קשים לגישה חברתנו התאימה את עצמה ורכשה ציוד יעודי שמתאים לעבודות מסוג זה, כמו כן אנחנו יודעים להתאים לכל פרוייקט את הכלי המתאים ביותר  ובזכות כך אנחנו יודעים להגיע לתוצאות מקסימליות.

מי אנחנו

חברת טופ קידוחים ביצעה מספר פרויקטים נחשבים ובניהם שגרירות ארצות הברית, הרכבת הקלה,רכבת ישראל , חברת חשמל, תחנות כוח, תמ"א 38 ושימור מבנים במידת הצורך תוכלו לקבל המלצה מכל לקוח!

אנחנו מבצעים

קידוחי בנטונייט

מה הוא בעצם בנטונייט ? מחצב טבעי אשר מגיע ממדינות שכנות כגון מצרים, בולגריה, ספרד ומשתמשים בו לצורך חפירה באדמה רטובה. לדוגמה: מיי תהום או קרקע חולית

קידוחים יבשים

מתבצעים בדרך כלל בקרקע יציבה כמו אדמת חמרה, כורכר ולעתים גם בחול וסלע. בדרך כלל הם יהיו רדודים בגלל שכבות הקרקע השונות הקיימות בארצנו.

קידוחים במקומות קשים

מלבד פרויקטים חדשים בשטח פתוח יש לא מעט תוספות בנייה, התחדשות עירונית, שימור מבנים ישנים או חיזוק מפני רעידות אדמה. ואז... התפקיד שלנו מתחיל

קידוחי C.F.A

המכונה גם "ספירלה" היא שיטת קידוח מהירה ויחסית נקייה המתבצעת באדמה חולית או רטובה, המתאימה לשטחים פתוחים, אך מוגבלת בקוטר ועומק הקדח.

קידוחים בהגבלת גובה

נמצאים כמעט בכל מקום. תחת כבלי חשמל, קונסטרוקציות פלדה, תקרות ואפילו כבישים. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב הפתרונות.

קידוחי כלונסאות

כלונס הוא התוצר הסופי או בשמו השני "יסוד". לאחר שקדחנו את הבור אנו מכניסים ברזל (זיון) ויוצקים לתוכו את תערובת הבטון המתאימה.

צריך יעוץ והכוונה?

צור איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת מתן פתרונות מתקדמים.